Post Featured Image

Перший велосипедний чат-бот в Україні

Керівник громадської організації "Турбота" Андрій Флоренко долучився як розробник до створення першого в Україні велосипедного чат-бота, який замовила «Агенції Цифрових Комунікацій» спільнота "Велокроп" (Велосипедний Кропивницький).

У Всесвітній День Велосипеда, - третього червня, - засновник спільноти «Велокроп» Андрій Паливода презентував вело чат-бота та проект першої велодоріжки у Кропивницькому (Кіровоградська область) медіа та громадськості. Проект із облаштування велосипедної доріжки подано на фінансування у рамках Громадського бюджету. Автор проекту Андрій Паливода очікує, що мешканці Кропивницького підтримають створення велодоріжки і з Громадського бюджету буде виділено 1 500 000 грн., щоб реконструювати як пішохідні зони, так і проїжджі частини, щоб дорослі та юні велосипедисти могли безпечно їздити вулицями міста.

«Кропивницький повинен бути містом європейських стандартів, а це означає – зручним для всіх мешканців, екологічно чистим, із налагодженою транспортною інфраструктурою, яка включає велосипедні доріжки і дає можливість вільно та швидко пересуватися», - переконаний Андрій Паливода. Він багато років захоплюється велосипедним спортом, влаштовує для городян «покатухи» - прогулянки на велосипедах та популяризує цей екологічний вид транспорту.

Для залучення громади до підтримки велосипедної доріжки, а також для об’єднання велолюбителів Кропивницького створено також перший в Україні велосипедний чат-бот. Що це таке? Це комп'ютерна програма, розроблена на основі нейромереж та технологій машинного навчання, яка веде розмову із читачем.

«Чат-бот використовують для надання потрібної інформації або задля розваги, а також в обслуговуванні клієнтів у бізнесі та у навчанні», - коментує розробник чат-бота Андрій Флоренко. На його думку, люди сьогодні отримують багато інформації через різноманітні месенджери, і велосипедний чат-бот «Велокроп» буде нагадувати його підписникам про важливі велоподії у місті, про необхідність підтримання проекту у рамках Громадського бюджету, про цікаві фільми з велосипедної тематики, тощо.

Наразі велосипедний чат-бот перебуває у процесі тестування, і до цього можуть долучитися всі бажаючі за посиланням: https://m.me/velokrop

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.