Post Featured Image

Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді

Педагогам і психологам про репродуктивне здоров'я розповідали на дводенному тренінгу із використання Посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді», що відбувся 23-24 травня у Кропивницькому. 

Під час семінару-тренінгу педагоги навчалися тренінговим формам роботи, пропрацювали під керівництвом досвідчених тренерок вправи, які запропоновані у посібнику, зокрема з тем “Права людини та права дитини”, “Стать та гендер”, “Сексуальність. Сексуальна поведінка. Відповідальність”, “Дорослішання та репродукція”, “Здоров’я та репродуктивне здоров’я”, “Взаємини у нашому житті”, “Ефективна комунікація та навички прийняття рішень” тощо.

Про медичні аспекти збереження репродуктивного здоров'я розповідала запрошена лекторка - гінекологіня Анна Гришко. 

Програму і посібник схвалено для використання у навчальних закладах за висновком комісії з основ здоров’я Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 19.12.2017 №21-1/12/Г-824). Провести навчання стало можливим завдяки Благодійному фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної федерації планованого батьківства / IPPF. Організовує проект громадська організація "Турбота".

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.