Post Featured Image

Активні жінки - локомотив громади

Два дні поспіль - 11 та 12 травня на Кіровоградщині відбувались тренінги для активних жінок. Черкаська тренерка Любов Ропало на запрошення НРГО "Турбота" навчала депутаток місцевих рад та громадських активісток корисним прийомам роботи з громадою.

Ідей у активних жінок - безліч. Кожного дня ми помічаємо щось, що можна поліпшити, але де знайти на це час і ресурси? Неймовірно, але буквально за кілька годин тренінгу учасниці продукували майже готові проекти. Одразу ж народжувались ідеї, як саме можна використати нові технології, як досліджувати проблеми, як залучити до пошуку варіантів їх розв'язання якомога ширшу аудиторію.

- Тренінги, що проходили в рамках проекту "Місцеве самоврядування - жіночий портрет" мали на меті підвищити спроможність жінок, які вже є лідерками і тих, які прагнуть розкрити себе у громадської діяльності, - коментує кореспонденту "Тусовки" керівниця проекту Ольга Гріднєва. - Але чи не більше від цих заходів отримує команда проекту, адже за ці два дні пролунала безліч цікавенних ідей. Багато з них точно втілюватимуться у нових проектах. І те, що ми побачили і почули, неймовірні жінки, з якими зустрілись, дає впевненість - разом ми можемо змінювати громаду.

Дуже цінним був досвід сусідів, адже на Черкащині працює бюджет участі і саме така технологія фінансування громадських ініціатив дуже зацікавила учасниць. Особливо тих, хто вже працює у місцевому самоврядуванні.

Заходи проводились в рамках проекту “Місцеве Самоврядування – Жіночий Портрет”, що його здійснює Громадська організація "Турбота" за підтримки Українського Жіночого Фонду. Партнери тренінгу у місті Знам’янка – редакція газети «Наша Знам’янщина».

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.