Post Featured Image

Робоча зустріч членів команди проекту "реАнімація виборців"

Робоча зустріч учасників та учасниць проекту "реАнімація виборців" була запланована від самого початку проекту, але через політичні зміни в Україні та перенесення дати парламентських виборів ця зустріч набула особливої важливості та актуальності. Адже заплановані на вересень шість воркшопів із анімації у трьох областях України довелося переплановувати і у терміновому порядку втілювати у життя вже у червні – з огляду на призначення дати парламентських виборів на липень місяць. І також з огляду на відсутність у липні дітей у ліцеях, коледжах та училищах, з якими було укладено домовленості про партнерство.

Також виникла загроза зі створенням (апгрейдом) мобільного додатку «Помічник виборця», наповнення якого інформацією планувалося на липень-серпень 2019 року, а запуск – у вересні. Компанія, з якою було проведено попередні переговори, наразі не може дати остаточну відповідь, чи вдасться провести апгрейд мобільного додатку у стислі терміни на два місяці раніше від запланованого. Ці та інші виклики потрібно було обговорити команді тренерів та організаторів проекту, щоб врахувати проблемні точки та окреслити шляхи виходу із ситуацій, враховуючи досвід, що його мала команда на початку проекту, у березні.

В результаті зустрічі вдалося узгодити графік проведення воркшопів з анімації у двох областях України – Кіровоградській та Полтавській, призначити майстер-класи на 10-11 червня і 13-14 червня, домовитися про логістичні деталі та нюанси програми воркшопів з огляду на специфіку виборів, а також обговорити альтернативи мобільному додатку, наприклад, створення натомість чат-бота, який працюватиме з молодими виборцями.

Нагадаємо, що проект "реАнімація виборців" втілює у 2019 році громадська організація «Турбота» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Проект спрямований на підвищення активності молоді - учнів професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) Кіровоградської, Черкаської та Полтавської областей під час Президентських та Парламентських виборів шляхом використання анімації та привернення уваги молодіжної аудиторії до важливості свідомого голосування із подальшою їх активною участю у виборчому процесі.

Партнери проекту - громадська організація «Культурний діалог» (м. Кременчук) та громадська організація «Fly Media» (м. Черкаси), а також анімаційна студія «Ridni Animation» (м. Київ).

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.