Post Featured Image

Сеанс одночасної гри у "Світ громад" для молоді Кропивницького

Гра «Світ Громад» - чудовий інструмент не тільки розвитку територій, але й навчання дорослих та молоді основам і принципам існування громади. Саме тому цю гру команда «TeamEurope Кропивницький» використовує для залучення юнацтва до конструктивного діалогу та обговорення європейських перспектив розвитку України загалом та Кіровоградщини зокрема.

Так і цього разу – за підтримки Представництва Європейського Союзу, - п’ятеро майстрів і майстринь гри «Світ Громад» провели сеанс одночасної гри для трьох десятків юнаків і дівчат в Економіко-технологічному інституті імені Роберта Ельворті. Гра тривала понад дві години, і в її рамках було реалізовано кілька різних сценаріїв – за різними столами.

"Гравці дуже швидко виробили переможну стратегію. Кредитували один одного та допомогали місцевому бюджєету. Після другого туру стали активно брати кредити під власний бізнес. Отже досягли поставленої мети на два ходи раніше", - розповідає керівник громадської організації "Турбота", майстер гри "Світ Громад" Андрій Флоренко.

У групах по 4-6 осіб, гравці та гравчині вирішували, що важливіше для їхньої команди – щастя чи здоров’я, які об’єкти будувати на території громади, хто буде міським головою та прийматиме доленосні рішення, як наповнити місцевий бюджет, чим зайняти безробітних осіб, на що пріоритетно витрачати кошти громади – на будівництво дитячого садка чи лікарні.

Команда «TeamEurope Кропивницький» щиро вдячна всім майстрам і майстриням гри за готовність ділитися своїми знаннями та вміннями і залучати молодь до діалогу та взаємодії.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.