Post Featured Image

Весна. Любов. Безпека!

Корисна інформація має бути не лише корисною, адже важливі факти можна і треба дізнаватись працюючи у дружні команді над цікавими завданнями. Саме за таким принципом був побудований квест, організований ГО "Турбота" та тренеркою з репродуктивного здоров'я Ольгою Гріднєвою для учнів Кіровоградського ліцею сфери послуг.

Команди учнів мали пройти дистанцію з кількох завдань, де їм пропонувалось дати відповіді на тести про протидію загрозі особистої безпеки, відповісти на питання, як зберегти репродуктивне та сексуальне здоров'я, не заразитися ВІЛ та ІПСШ.

Важливо було показати не лише власну обізнаність, але й спробувати залучити до ідей безпечного життя прихильників - через створення креативних постерів.
Не секрет, що серед підлітків поширено чимало міфів про взаємини. Щоб бути впевненими у якості інформації про збереження власної безпеки, учням презентували кілька корисних ресурсів, серед яких - сайт для підлітків про взаємини і здоров'я http://teenslive.info/ та освітні відеороликів для підлітків на каналі https://www.youtube.com/user/nowchpok, включаючи відео урок про ВІЛ за участю Посла доброї волі ЮНЕЙДС Віри Брежнєвої.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.