Post Featured Image

РадіоДень: Ефір на телебаченні і радіо у місті Кропивницький

Координаторка проекту “РеАнімація Виборців” Вікторія Талашкевич взяла участь у записі телевізійної та радійної програми «Радіо-День» на тему “Як підвищити активність молодих виборців?!”.

Разом із ведучим програми Дмитро Шульгою вони обговорили виклики, які стоять перед громадськістю в активізації виборців в умовах перенесення дати парламентських виборів, рівень активності молодих виборців в Україні, особливо, у сільській місцевості та невеликих містах на Кіровоградщині, у Полтавській та Черкаській областях.

Вікторія Талашкевич зазначила, що одна з причин молоді брати участь у виборах є страх робити вибір, тож терапевтичним інструментом активізації молодих виборців може стати анімація, що і є основою проекту “РеАнімації Виборців”. Вона поділилися інформацією про першу частину проекту, який пройшов навесні, а також планами на другу половину проекту.

Внаслідок запису програми, яка виходила у форматі прямого ефіру, був записаний 30-хвилинний телевізійний випуск та такий самий тривалістю радіо ефір. Дивіться та слухайте тут 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.