Post Featured Image

Амбіції і перспективи: Аналіз роботи нового сайту "Турботи"

Бути великою жабкою у малому озерці районного центру для багатьох громадських організацій України важливіше, аніж мріяти стати малою жабкою у великому озері мегаполісу. Це можна сказати і про громадську організацію «Турбота» із міста Новоукраїнка на Кіровоградщині.

Вісім місяців тому, завдяки участі у програмі зі створення веб-сторінок на платформі LightCMS, «Турбота» створила новий веб-сайт. Це дозволило розповісти більшій кількості жінок у Новоукраїнському районі та у Кіровоградській області про проекти, що їх втілює у життя організація.

Більше того, досвід «Турботи» зацікавив громадську організацію «Фундація Прав Людини», яка залучила наших експертів до програми із розвитку блогерства для внутрішньо переміщених жінок, які постраждали внаслідок війни на Сході України. Волонтери «Турботи» стали тренерами у великому національному проекті і виступають менторами для жінок, які створюють власні блоги та об’єдналися у Платформу commUNITY.

Таким чином невеликий локальний досвід взаємодії української громадської організації із американськими колегами став важливим прикладом глобального впливу і безмежних можливостей для розвитку десяткам активістів по всій Україні.

Сайт "Турботи" створено завдяки участі у проекті для лідерок громадянського сектору України, що його запровадили колеги із WAKE (Women's Alliance for Knowledge Exchange, США). Партнером проекту є Український Жіночий Фонд, а весь проект став можливим завдяки щедрій участі компанії NetSuite, котра надала організаціям-учасникам не тільки навчання, але й грант у вигляді вільного використання платформи LightCMS.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.