Post Featured Image

Метажурналістика, блогінг та всі-всі-всі

"Так багато сьогодні авторів, і так мало справжніх читачів", - наголосила медіакритик Наталя Фенько, запрошена гостя другої тематичної зустрічі на тему "Метажурналістика, блогінг та всі-всі-всі", що відбулася у Кропивницькому у рамках проекту Платформа для блогерів: Community."Тільки на хорошому змісті можна побудувати хороший і успішний блоговий проект, який будуть читати і розуміти, а не лайкати", - переконана Наталя Фенько.Запис зустрічі з Наталя Фенько (шукайте на сторінці ГО "Турбота" у ФБ) містить багато корисних порад як для блогерів-початківців, так і для людей, які працюють з текстами, здійснено коментований аналіз журналістських стандартів та розкрито тренди сучасної блогосфери. Як приклади, наведені цікаві блогерські кейси, які руйнуватимуть певні стереотипи про блогерство та громадську журналістику."Сьогодні перемагає той, хто йде не за правилами, хто є інакшим. Будьте іншими, інакшіть", - наголосила медіа-критик Наталя Фенько. Вона розкрила явище блогінгу та його прояви, а саме через:
1) блогерів-письменників: секрети читабельного тексту;
2) блогерів-журналістів: суть журналістських стандартів;
3) блогерів-дослідників: інструменти пізнання медіа.Після всіх офіційних повідомлень у стилі і за стандартом "Що? Де? Коли?" - зробимо блогерський штрих: такі зустрічі є людинознавчими та нетворкінговими. У цьому їхня цінність. Після завершення офіційної частини учасники активно спілкувалися з спікером, знайомилися і налагоджували подальшу співпрацю. Дякуємо Наталя Фенько за змістовну зустріч і приклад дійсно власної неповторної інтонації, - пише у ФБ Ірина Ткаченко, координатор зустрічей. І нагадує, що вже 7-го квітня відбудеться наступна на тему "Кулінарний блог як мистецтво і комунікація"

Зустріч відбулася в рамках Програми по захисту прав внутрішньо переміщених жінок за підтримки Фонду Чорноморського співробітництва (Black Sea Trust for Regional Cooperation). Фото - Артем Луценко.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.