Post Featured Image

Керівник "Турботи" взяв участь у медіа-кемпі "Чистий Простір"

Чотири таборівки провели цього року в Україні (двічі у Світловодську, Запоріжжі та біля села Цибулеве) організатори Мережі освітніх кемпів "Чистий простір" - днями успішно фінішував Media camp "For your ideas-2016": табір ідей, проектів та міжміської комунікації! Участь у ньому взяв і керівник громадської організації "Турбота" Андрій Флоренко. Більше того, він був куратором однієї з груп, яка в рамках кемпу готувала відео-поезію. Організатори осіннього кемпу взагалі велику увагу приділили кіномові та кінопроектам, які можна поширювати віртуально і фактично без кордонів. Учасники мали можливість поспілкуватися з одним із ініціатором проекту Ucrazyans, опановували сучасні ефективні підходи до відеозйомки, знайомилися з освітніми програми для журналістів та громадських активістів, зокрема IRMI, International Institute for Regional Media and Information

Таборовий формат дозволив поєднати різноманітні види діяльності: знайомство з успішними кейсами проектів, що мають міжміську та комунікаційну дію, воркшопи, "світове кафе" для розробки ідей. Андрій Флоренко модерував роботу однієї з команд під час "Світового кафе". А ввечері вів гру Таємний друг", яка не має кордонів!

Співжиття людей з різних куточків країни в одному просторі комфортної і гостинної База отдыха Волна, Светловодск - це соціальний експеримент, який сміливо називаємо вдалим. За три дні учасники опанували в інтенсивному режимі основи креативних методик, жанр відеопоезії на практиці реалізовували відепроекти, переживаючи проектний цикл від початку і до кінця.

Кемп був відкриттям: нові формати роботи, нестандартний підхід до організації дозвілля та комунікації, експедиція в Кременчук, нові знайомства, розкритий потенціал, мандрівка Кіровоградщиною... Осінній кемп став інкубатором ідей: в результаті "світового кафе" учасники розробили не один десяток крутяцьких ідей, які матимуть подальше втілення в життя, про що ми будемо інформувати.

Команда кемпу дуже вдячна Файно Маркет за підтримку і довіру: у партнерстві молодіжна освітня ініціатива Media camp "Чистий простір" з соціально активним бізнесом може значно більше! І ось тут всі фото з таборівки :-)

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.