Post Featured Image

Символічний екватор блогінгу підвела Катерина Ободовська

Тематичні зустрічі, що відбуваються у Кропивницькому в рамках проекту Платформа для блогерів: Community, перейшли символічний екватор.

На шостій зустрічі учасниці проекту спілкувалися з журналісткою Катериною Ободовською, авторкою проекту "Відверто про успіх: історії успішних медійників ", якій вдалося створити стильний медіа-проект у форматі лонгріду на медіа-порталі "Акула". Катерина розповіла про свій досвід у створенні медіа-проекту у жанрі інтерв'ю з вмкористанням формату лонгріду. 

В нагоді учасникам та учасницям зустрічі стануть поради щодо підготовки до інтерв'ю, розкриті рецепти структурного редагування тексту, акцентувала еа особливостях створення лонгрідів на платформі Tilda Publishing.

Формат зустрічі передбачав живе інтерв'ю з запрошеною героїнею: цю роль успішно виконала Олександра Бурьяненко, дівчина з Антрацита, яка мужньо витримала багато викликів в житті, але не зупиняєься у втіленні своїх мрій. Її історія стала повчальною для всіх присутніх і цікавою з огляду на можливість повчитися фопмулювати сильні запитання, визначати цікаві для читачів сюжетні лінії в розповіді героїні.

Проект є компонентом Програми по захисту прав внутрішньо переміщених жінок Comunnity - за підтримки Фонду Чорноморського співробітництва (Black Sea Trust for Regional Cooperation), що реалізовується Фондом прав людини.

Регіональний партнер проекту Громадська організація "Турбота". Дякуємо за тізер Типовий Поет. Фото - Олександр Майоров.


3 comments (Add your own)

1. RosalieEvet wrote:
I really liked your article.Really thank you! http://vvtgmal6.tumblr.com/ - Balowski

Wed, April 4, 2018 @ 9:15 AM

2. Roseunlit wrote:
Данный мод добавлятет худ GTA IV в GTA San Andreas . GTA SA Russian Shops in San Fierro . Мод заменяет нудные здания на севере Сан Фиеро и добавляет знакомые нам. гта бетта 2 [url=http://infocbs.mirniy.ru/user/Belindamick/]http://infocbs.mirniy.ru/user/Belindamick/[/url] Смотреть онлайн бесплатно видео: Мифы и легенды в GTA vice city Episode 5 ManHunt. Мне кажется что данный проект стоит развивать, и не останавливаться на достигнутом.

Sat, April 7, 2018 @ 3:26 PM

3. Margeryer wrote:
Grand Theft Auto 5 . от Виталий Зверев · Июнь 13, 2014. GTA 5 - включает в себя три различные истории о сильно отличающихся друг от друга главных героях, между 13 июня 2014 моды на гта санандрес на грузовики [url=https://portugalvisas.com/register/?contact-form-id=44&contact-form-sent=77341&_wpnonce=79c72928b9]https://portugalvisas.com/register/?contact-form-id=44&contact-form-sent=77341&_wpnonce=79c72928b9[/url] В этом гайде попытаемся объяснить, как получить достижение / трофей Киффлом ! в ГТА 5 , так как его Все концовки GTA 5 . А всего в игре 2 плохих финала и 1 хороший.

Sat, April 7, 2018 @ 4:30 PM

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.