Post Featured Image

​Інтелектуальна вікторина для першокурсників

Минулого тижня у  Центральноукраїнському національному технічному університеті проходила інтелектуальна вікторина «Найрозумніший першокурсник», запроваджена профкомом студентів ЦНТУ минулого року. В конкурсі взяли участь 16 студентів університету першого року навчання.

Вікторина «Найрозумніший першокурсник» побудована за принципом відомої телевізійної передачі «Своя гра» (в свою чергу, «Своя гра» – це локалізована версія поширеної в усьому світі американської телевікторини «Jeopardy!»).

Змагання в таких вікторинах проходять в індивідуальному заліку. Одночасно в кожному окремому раунді грали по троє студентів, кожен з яких отримав спеціальну сигнальну кнопку, необхідну для того, щоб першому подати знак про бажання відповісти на запитання. Ведучі вікторини зачитують питання різної тематики, і той гравець, хто першим встигне натиснути на сигнальну кнопку, отримує право озвучити свою версію відповіді. Як і на минулорічному конкурсі «Найрозумніший першокурсник», як і на щорічних чемпіонатах ЦНТУ із інтелектуальної гри «Брейн-ринг», ведучими турніру виступили кропивницькі журналісти, представники Кіровоградської обласної ліги інтелектуального розвитку (КОЛІР) та громадської організації "Турбота" - Андрій Флоренко і Ольга Гріднєва.

Якщо відповідь гравця вірна, він отримує певну кількість балів: 10 балів за правильну відповідь на перше питання окремої теми, 20 балів – за вірну відповідь на друге питання, 30 – за третє, 40 – за четверте та 50 – за п’яте. При неправильній відповіді гравець втрачає відповідну кількість очок.

У вікторині «Найрозумніший першокурсник» 2017 року взяли участь 15 студентів ЦНТУ: Юрій Шовкопляс (група КБ-17, МТФ); Олена Дробко (група КІ-17, МТФ); Владислав Панкратьєв (група ПМ-17, МТФ); Тетяна Єриненко (група АК-17, ФАЕ); Яна Решетняк (група ЕЕ-17, ФАЕ); Олексій Таран (група МЕ-17, ФЕМ), Михайло Баришніков (група МЕВ-17, ФЕМ); Богдан Сіроштан (група ОКД-17, ФЕМ); Анастасія Репенко (група УП-17, ФЕМ); Анастасія Бідненко (група ЕК-17, ФОФ); Олена Груба (група МК-17, ФОФ); Аліна Капуста (група ОО-17, ФОФ); Володимир Кузьменко (група ФС-17, ФОФ); Іван Федас (група ТС-17, ФПЕМ), Олександр Скібіцький (група АГ-17-1, ФСГМ).

За підсумками фінальної гри вікторини «Найрозумніший першокурсник» перемогу у конкурсі здобув студент групи АГ-17-1 кафедри загального землеробства факультету сільськогосподарського машинобудування Олександр Скібіцький (на лівому фото він другий справа).


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.