CommUNITY: Програма по захисту прав внутрішньо переміщених жінок

Програму по захисту прав внутрішньо переміщених жінок «CommUNITY» розпочала у 2017-му році в Україні громадська організація «Фундація Прав Людини».

Мета проекту – посилення професіоналізму лідерів жіночих організацій, особливо у сільській місцевості, у сферах онлайн правозахисту, а також - розвиток блогерства для запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів шляхом об'єднання лідерів у Дніпропетровській, Полтавській, Кіровоградській і Донецькій областях в єдину блог-платформу. Програма реалізовується за фінансової підтримки Фонду Чорноморського співробітництва (Black Sea Trust for Regional Cooperation)

На Кіровоградщині партнером програми буде громадська організація "Турбота". У рамках програми у мережі Facebook вже створено Платформу для блогерів "commUNITy", а також запроваджено хештег для відслідковування постів за перебігом програми #UHRF_commUNITY

- Найближчим часом ми проведемо Школу для представників всіх регіонів, задіяних у Програмі, на базі Тренінгового центру «Mama Cares», - розповідає керівник «Фундації Прав Людини» Євгеній Фомін. Одним з тренерів на Школі буде керівник ГО "Турбота" Андрій Флоренко.

У подальшому планується проведення навчальних семінарів для внутрішньо переміщених жінок, у тому числі на Кіровоградщині, а також плідна спільна робота для того, щоб посилити рівень професіоналізму жінок у таких важливих сферах, як он-лайн право захист через розвиток навичок блогерства.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.