Post Featured Image

Андрій Флоренко виступив на тренінзі у Бізнес-школі «WAKE UP»

Перше заняття у Бізнес-школі «WAKE UP», яка розпочала свою роботу у Кропивницькому, пройшло минулої суботи у гостинних локаціях Прес-клубу реформ. Під час тренінгу йшлося про те, як бути ефективним керівником та створювати успішну команду, і своїм досвідом з цієї теми ділилася Любов Яновська, керівниця бізнесу з чотирнадцятирічним стажем і співзасновниця школи англійської мови «WOW English».

Крім того до програму тренінгу були включені цікаві модулі про десять найбільш потрібних для керівника гаджетів та етику поведінки у соціальних мережах, які читав тренер, журналіст і громадський діяч Андрій Флоренко.

«Соціальні мережі і мобільні пристрої рухають людство вперед, як ніщо інше», - коментує Андрій Флоренко. На його думку, нині варто бути «на ти» з гаджетами, щоб досягати успіху. Андрій запропонував учасникам та учасницям тренінгу перелік із десяти гаджетів, без яких сучасній людині і, тим більше, керівникові ніяк не обійтися.

Також була цікава дискусія щодо етики ведення бізнесових сторінок у соціальних мережах.

«Андрій Флоренко – не тільки чудовий експерт із використання гаджетів та роботи у соціальних мережах, а ще й керівник громадської організації «Турбота», - говорить співзасновниця Бізнес-школи "WAKE UP" Вікторія Талашкевич , - «Його досвід як співавтора видання «Як стати блогером?», а також фасилітатора програми «Активні Громадяни» Британської ради в Україні став у нагоді при підготовці тренінгу і при зборі рекомендацій для учасників, які ми тепер поширюємо у соціальних мережах».

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.