Post Featured Image

Естонсько-український meet-up

Заключним акордом Менторської програми на Кіровоградщині став круглий стіл, який пройшов у форматі meet-up. Цей формат передбачає чотири ключові дії: роби, вчись, ділись, змінюй. Учасниці навчального візиту в Естонію - Вікторія Талашкевич та Ірина Ткаченко, - під час зустрічі поділилися знаннями, отриманими під час спілкування із лідерами громадського, державного та приватного секторів у місті Таллін.

Meet-up пройшов як частина Менторської програми, що її втілюють в життя в трьох областях України "Естонський жіночий ресурсний центр" ENUT та "Фундація Прав Людини" (м. Київ). Тому зал прикрашала гірлянда в кольорах естонського прапора, - синій, чорний, білий,  - на столах була велика виставка інформаційних буклетів та навчальної літератури із Естонії.

Ось коротка презентація, присвячена навчальному візиту в Естонію: шукайте тут всі посилання, контакти, назви організацій, які можуть стати вашими партнерами у Талліні!

Спеціально для учасників зустрічі відбулася вікторина із призами (ми роздавали естонські цукерки). Випробуйте і ви себе - пройдіть тест про Естонію за посиланням!

Наприкінці зустрічі всі продовжили неформальне спілкування і частувалися бутербродами із чорним хлібом і оселедцем. Перегляньте коротке відео із цитатами виступів Ірини Ткаченко:


No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.