Post Featured Image

Рівний-рівному: підлітки говорять про гострі проблеми через театр

Вже другий сезон має молодіжна театральна трупа у Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі. Хлопці і дівчата ставлять вистави, які розповідають про підліткові труднощі: з однолітками, з батьками. Це – методика соціального театру, де глядачі задіяні в діалогах разом із акторами.

Виставу “Говорити “ні”?” готували, аналізуючи свій досвід пошуку взаєморозуміння з батьками, з однолітками. “Ідея вистави – показати, що рішення, які молода людина приймає через сварку з мамою або тому що хоче бути “своєю” у новій компанії, можуть бути фатальними”, - розповідає актриса Аміна Чернова.22 травня виставу презентували учням учням і ученицям першого курсу Центральноукраїнського вищого професійного училища імені Миколи Федоровського. Глядачі зустріли дійство дуже емоційно і ще після вистави обговорювали між собою, як мали скластися долі персонажів.

Вистава підготовлена за сприяння БФ «Здоров'я жінки і планування сім'ї» у рамках проекту «Забезпечення доступу підлітків до повної інформації про сексуальне і репродуктивне здоров'я та права» за підтримки Міжнародної федерації планування сім’ї (IPPF). Організовує проект громадська організація "Турбота".

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.