Post Featured Image

Марафон у день виборів: Журналісти дізналися про реанімацію

Більше десяти років, кожного разу, як в Україні проходять вибори – місцеві, парламентські чи президентські вибори, - Прес-клуб у місті Кропивницький проводить інформаційний марафон.

Як це виглядає? Зазвичай протягом дня виборів у Прес-клубі проходить 4-5 прес-конференцій (з ранку до ночі), взяти участь в яких і виступити перед журналістами може кожен громадський діяч, чи кожен політик, який має корисну для медіа інформацію про перебіг виборів, явку виборців, фальсифікації чи порушення.

Сьогодні у Прес-клубі пройшло вже три прес-конференції. У першій сесії взяли участь Зоя Лебідь, координаторка мережі «ОПОРА» на Кіровоградщині, Ольга Гріднєва, регіональна координаторка проекту «реАнімація виборців», а також Дмитро Сінченко, лідер Асоціації політичних наук.

- Практично усі виборчі дільниці почали працювати вчасно, були незначні затримки на 5-10 хвилин. Також на одній з дільниці на стіні висів портрет одного з кандидатів – чинного Президента. Тому ми попросили закрити його аркушем А4 , - розповіла Зоя Лебідь. Також Дмитро Сінченко повідомив, що на одній виборчій (350915, це школа №11), ділянці Кропивницького ще ранком зафіксували можливий випадок підкупу.

- Було зафіксовано випадок спроби підкупу, де були чоловіки з грошима та портретами одного з кандидатів. Це може бути як провокація, так і правда , - зазначив Сінченко. На цій виборчій дільниці, за його словами, було зафіксовано наявність «мертвих душ». Крім того, Дмитро розповів, що на цій самій дільниці спершу не допускали до роботи спостерігача Асціоації - Юлію Бочарову-Туз, але після нетривалого спілкування і роз’яснення її пустили, хоча активісти все ж таки склали протокол.

Повеселила журналістів мультфільмами про вибори, які створила молодь, пані Ольга Гріднєва. Вона розповіла про проект «реАнімація виборців» та його мету.

Подивитися ці мультфільми можна ось тут

- Проект спрямований на те, щоб забезпечити явку молодих виборців. На нашій сторінці у Фейсбук ви можете переглянути відео, що закликають голосувати на виборах та робити це об’єктивно. Адже важливий кожен голос , - зазначила Ольга Гріднєва.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.