Post Featured Image

Ігрофікаційні воркшопи для громад-партнерів

Ігрофікаційні воркшопи для громад-партнерів Програма DOBRE на Кіровоградщині - один з цікавих та дієвих інструментів для навчання молоді.  Заходи грантерів Спілки Громадські Ініціативи України виходять далеко за межі ОТГ та поширюють кращі практики неформальної освіти для молоді.

21 березня у Кропивницькому відбулася масштабна подія "Active community: гра-тренінг "Світ громад" для молоді. Ініціатори гри-тренінгу - Ініціативна група Парламенту дітей та молоді Новоукраїнської міської ОТГ, яка за підтримки Програми DOBRE втілює проект "Active community".

Участь у заході взяли майже 80 представників Кіровоградського обласного парламенту дітей. До ігрофікації долучилися майстри гри з Регіональної мережі Кропивницького "Світ громад" (ігрофікатори - експерти з "Агенції сталого розвитку "Хмарочос" Летиція Курята, Ольга Івашура, Dmytro Shulga, Сергій Ткаченко, Anna Lishchyna (майстер гри "Життя як проект") та Andrey Florenko (майстер гри ГО "Турбота"), а також регіональна представниця гри "Світ громад" Зоя Лебідь.

Кропивницька мережа ігрофікаторів не тільки чисельна ,а й професійна, активна і невгамовна! Дякуємо, що ви знайшли час і можливість бути провайдерами цього ігрофікаційного марафону.

Для учнівської молоді гра виявилася непростим випробовуванням - адже доводилося розробляти стратегії, грати за ускладненим сценарієм, обмеженим в часі. Через гру учасники вивчали, як побудована громада, як працює бюджет, розробляли стратегії її розвитку, вчилися комунікувати, тестувати бізнес-моделі та вести діалог.
Більше про ігрові моделі в освіті для молоді http://market.woc.org.ua/

Фоторепортаж - Артем Луценко, дякуємо за ці світлини, які фіксують рішення, емоції, світлі погляди та добрі знайомства.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Регіональним партнером Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у Кіровоградській області у виконанні проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» є громадська спілка «Громадські ініціативи України». Нагадаємо, 18 жовтня між Кіровоградською обласною державною адміністрацією і обласною радою та програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) відбулось підписання меморандуму про співпрацю та взаємодію.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.