Post Featured Image

Марафон для молоді з гри "Світ громад"

Цієї осені Європа та Україна відзначали Тиждень місцевоїх демократії. З нагоди свята команда Team Europe Кропивницький вирішила влаштувати сеанс одночасної гри "Світ Громад" для всіх бажаючих активістів із різних куточків області. Своїми знаннями та вміннями ділилися, а також, власне, вели гру Ірина та Сергій Ткаченко, Летиція Курята та Дмитро Шульга, а також керівник громадської організації "Турбота" Андрій Флоренко.

- Щиро дякую Вам за такий чудовий захід!!! Під приємним враженням, - ділиться емоціями від участі у заході Володимир Вященко.

- Дякуємо за запрошення! Яка потужна спільнота ігрорфікаторів у місті!, - вражена Ірина Ткаченко.

У рамках гри учасники та учасниці із різних населених пунктів Кіровоградської області могли спробувати себе у ролі міського голови, або відчути, що означає мати власний бізнес, або зрозуміти задачі, котрі стоять перед розпорядником коштів місцевого бюджету.


Нагадаємо, що місія Європейського тижня місцевої демократії - проведення в містах та регіонах всієї Європи інформаційно-роз’яснювальних кампаній стосовно а) принципів функціонування національних органів самоврядування та залучення до цього процесу громадян; б) європейських стандартів та кращих практик місцевого і регіонального розвитку; в) ролі та інструментів інституцій спільної Європи в процесі зміцнення демократії на місцях.

Фото - Олена Карпенко

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.