Post Featured Image

Пілоти виграли міський чемпіонат з «Брейн-рингу»

З нагоди Дня студента у міській раді Кропивницького кожної осені відбувається гра «Брейн-ринг» за участі студентських та молодіжних команд всіх бажаючих навчальних закладів міста.

Це були ігри осіннього сезону вже ХХІІ міського чемпіонату, що його багато років поспіль успішно організовує Управління молоді та спорту міської ради Кропивницького. Цього року турнір підтримала ініціатива Team Europe, додавши до пакету питань чимало "загадок", що стосувалися європейської тематики.

Участь у змаганні взяли вісім команд, а це понад півсотні юнаків та дівчат, які зібралися разом і пограти, і повболівати. Команди «Феміда» (ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»), «Гермес» (Кропивницький коледж харчування та торгівлі), «Логос» (Кропивницький будівельний коледж), «Совенята» (Центральноукраїнський національний технічний університет), «Скіф» (Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка), «Культ Карго» (льотна академія Національного авіаційного університету), «Прайд» (економіко-технологіний інститут імені Роберта Ельворті), «Олімпія» (Кропивницький інститут ПВНЗ «Університет сучасних знань») боролися за перемогу у турнірі.

- "Брейн-ринг” уже як традиція, Щороку ми проводимо захід на базі міської ради. Ця гра є більш драйвовою і не потребує високого рівня підготовки. “Брейн-ринг” захоплює не лише учасників, а й глядачів. Адже цікаво спостерігати за емоціями гравців», - каже ведучий гри, керівник громадської організації "Турбота" Андрій Флоренко (на фото - поруч із Ольгою Гріднєвою, яка допомагала в організації та веденні турніру).

У цікавій і напруженій боротьбі чемпіонами стала команда «Культ Карго» (Льотна академія Національного авіаційного університету), віце-чемпіоном – команда «Феміда» (ПВНЗ «Кропивницький інститут державного та муніципального управління»), другим віце-чемпіоном – команда «Совенята» (Центральноукраїнський національний технічний університет). Всі учасники та переможці отримали подарунки і грамоти від організаторів! 

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.