Post Featured Image

Молодь – локомотив змін!

Два дні поспіль у Кіровоградському Центрі розвитку місцевого самоврядування тривав тренінг на тему «Децентралізація: для чого об'єднуватися і що відбувається в громадах після об'єднання?» для молодих лідерів та лідерок із районів Кіровоградської області – активістів мережі студентського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів.

- Щиро дякую за запрошення на тренінг, щоб провести гру "Світ Громад" для такої вдячної аудиторії, яку зібрав Центральноукраїнський державний будинок художньої та технічної творчості, - підкреслює керівник громадської організації «Турбота» Андрій Флоренко.

Пан Андрій, а також Летиція Курята та Дмитро Шульга із Агенції сталого розвитку «Хмарочос» фасилітували гру "Світ Громад" для студентів, які отримали новий позитивний досвід, адже змогли вперше у житті зіграти у цю гру.

У рамках тренінгу було кілька інтерактивних модулів – із презентаціями, руханками, рольовими іграми, зокрема, радниця з місцевих фінансів Кіровоградського ЦРМС Олена Савченко представила цікавий модуль  «Децентралізація: для чого об'єднуватися?», а також провела гру, щоб студенти могли дізнатися і відчути на собі, що відбувається в громадах після об'єднання.

Радниця з комунікацій Кіровоградського ЦРМС Вікторія Талашкевич запропонувала молоді поговорити про європейські стандарти у розвитку громад та роль молоді у реформі децентралізації, а також передала юнацтву інформаційно-роздаткові матеріали від Представництва ЄС в рамках роботи ініціативи Team Europe Кропивницький.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.